14 Kasım 2010 Pazar

Tanrım Biri Beni Mimledi !

Eveeeet ! Normalde ne kadar erteleyebilirdim bilmiyorum ama sevgili Melly'i kıramazdım. İlk aklına gelenler arasındaki kişiliksiz hatunda bensem eğer okuyup verdiği değeri boşa çıkarmak istemem. O yüzden hemen ''Garip alışkanlıklarımız ve yapamadıklarımız nelerdir?'' sorusunun cevabını şakır şakır döktürmek istiyorum!

Cevap 1. İnsanların solumdan yürümesinden hoşlanmam illa solda ben olcam onlar sağımda kalıcak yoksa yürüyemem.

Cevap 2. Eğer yalnızsam içimden ritim tutarak yürürüm ama Plain White T's'in 1,2,3,4 şarkısı olur bu genelde.

Cevap 3. Sigara-Kahve ayrılmaz ikilisine bayılırım ama yalnızken zevk almak için her zaman yanımda taşıdığım cep vodkasından koyarım o kahveye (kendime zarar vermeye bayılırım)

Cevap 4. Bileğimde bilezik ve ya parmağımda yüzük olmadan sokağa çıkamam çıplak hissederim.

Cevap 5. İnsanların konuşmalarına çok dikkat ederim 18 yıldır S'leri söyleyemediğini farketmeyen bir çocuğa S'leri söyleyemediğini ilk ben söyledim.Bende Z harfinde sorun yaşıyorum genelde J gibi çıkıyor. Özellikle Taboo'nun adında Z'yi bastıra bastıra söylüyordum yoksa beni ağlatana kadar dalga geçiyordu.

Cevap 6. Bu da yapamadıklarım için olsun misal ben hep görünmez olmak istemişimdir.Böyle şey diye düşünmüşümdür kendime gidebilirim.Kendimi bulabilirim gibi ama hala aramaktayım her gün yeni birisi olarak uyanıyorum garip...

Cevap 7. Kanatsız uçmak istemişimdir.Peter Pan gibi.Biraz peri tozu olsa keşke yada ben Tinkerbell olsam...

Cevap 8.Monako Prensesi olmak istemişimdir mesela.Her sabah süper bir kahve kokusuyla uyanmak.Sonra bir sigara yakmak ve bütün zarefetin içine etmek de bana yakışır zaten.

Cevap 9.Hiç değişmemek istemişimdir mesela.Çok çabalıyorum ama zor oluyor fikirlerim değişiyor ama tarz olarak her zaman ''O''nun kızı olarak kalmaya çalışıyorum.Ne zaman tarz kayması yaşasam hemen bir değişiklik yapıyorum.Misal kaşımı deldirdim çünkü O geri döndüğünde hala O'nun bıraktığı gibi olmalıyım.

Cevap 10. Aşık olmak istemişimdir mesela Jane Austen'ın kitaplarındaki gibi.Güzel olmayan bir kızın zekasına aşık olan soylu bir beyfendi... falan filan işte.


Eveeet ben sıramı savdım sıra yeni jenerasyonda hemen Mim'i basıyorum.

İlk şanslı ismimiz Mia Wallace

Lal'im 'si

D!mle Rock

Marla

Azerbaycan'dan okuyucum Recycle Bin

Cipsyiyemeyenkız

Lillysnone


Bence dets inaf...

8 yorum:

 1. voodooom önceliklen teşekkür ederim canım mimlemişsin Allah razı olsun. yannız mimin konusunu görünce senin yazdıklarınıda okuyunca bana derim bir hoff çektirdin. baktım sen ne güzel yazmışsın.. düşündüm ve hala da düşünüyorum la benim hiç öyle egzantrik bişeyim yok ya,insan iyice hüzünleniyo :)

  tamam susuyorum, kız o kadar mimlemiş bide konu beğenmiyom :D sağol canım en kısa zamanda görevimi yerine getireceğim iyi geceler

  YanıtlaSil
 2. ovv mim konusu etkili. hemen başlıyorum :)

  YanıtlaSil
 3. eheheh lal sister yerim <3 ben öyle ilk aklıma gelenleri yazdım öyle yani :D

  Lillys okumak için sabırsızlanıyorum <3

  YanıtlaSil
 4. 3.yü kesinlikle tuttum:)
  birde çok teşekkür ederim:)

  YanıtlaSil
 5. canım çook teşekkür ederim! ama mimi yapmıştım okursun ;)

  YanıtlaSil
 6. ben de sürekli sagda yürümeyi severim. müthiş anlasabilir o zmaan seninle.. :)

  YanıtlaSil
 7. @marla adını taşıdığın hatunu severim ki kendisi hala idolümdür ve kahve-sigaradan bu yüzden de vazgeçemem bir de rica ederim :D

  @miaaaaaa okurum sisteeer <3

  @kirli selpak o zaman süper bir ikili oluruz :D

  YanıtlaSil
 8. Ahh teşekkür ederim beni kırmayıp, mimi cevapladığın içinn! :)
  Ben de insanların sağında yürüyemem hiç, illa ki onlar sağ tarafta olcak yeaa! :D

  YanıtlaSil

çok mantıklı