19 Aralık 2009 Cumartesi

Ne Olur Geri Dönme!
Abi kime diyorsa harbi dön diye yapılan bir çağrı şehrin heryerini kaplamış yuh be kızım dön artık!

30 yorum:

 1. dönme , bencede nolur geri dönme , kafam rahat böyle :))))

  YanıtlaSil
 2. aslında bu bir geri dön çağrısı kıza (: dönsün işde rahatın bozulsun azcık nolcak mutlu olcaksın kafan rahat değildir ki onu düşünmekten zaten

  YanıtlaSil
 3. tamam azıcık mutlu olcam ama getirisinin yanında götürüsü daha çok olcak , o yüzden dönmesin , kafam rahat ben rahat varmı ötesi ya :))

  YanıtlaSil
 4. bence dönsün ya maddi anlamda götürü dışında pek bi götürüsü olmaz kız kısmısının xD

  YanıtlaSil
 5. Valla isterse dönsün , beni bulamayacağı için sorun olmaz :)

  YanıtlaSil
 6. bence bulmasını isterdin (: abi bıraktığı anılar falan bu kadar değersiz mi hiç mi mutlu olmadın hep mi belaymış gibi geldi :D

  YanıtlaSil
 7. tamam bir zamanlar çok mutluydum ama bulutların üztünden yere çakılınca onu düşündüğünde bu sefer aklına gelen tek şey çektiğin acı oluyor . O mutlu olduğum zamanlardaki gibi olacağını bilsem dönsün derim ama şimdi dönmesin diyorum çünkü ben hep yine beni bulutlardan aşağı iteceğini düşünerek hareket edeceğim için hiç bir şey eskisi gibi olmayacak . O yüzden nerdeyse orda kalsın , bu sefer ben onu aşağı atarım çünkü :)

  YanıtlaSil
 8. zaten ne olur geri dönmenin amacı da bu :D sen dön diye yapıyorum bunları sen dönünce niye geldin ben sana gelme dedim demek için çağırıyor o an ki intikam için sadece bi kaç saniye için :D

  YanıtlaSil
 9. tamam o zaman dönsün , ne çok istedin dönmesini , döneceği varsa göreceğide var :D

  YanıtlaSil
 10. bende sırf o bir kaç saniye için dönmesini istiyorum dönsün de görsün şimdi gel de gör beni bambaşka biri diye fon müziği koydurcam hahhahah diye kötü kadın gülüşü atıcağım aşağılıycam yerden yere vurcam :D

  YanıtlaSil
 11. Ben deri patron koltuğu isterim o zaman , şöle koltuktan dönüp bir alimde puro , bir elimde viski , hani bir zamanlar salak ama gururlu bir genç vardı ya , o sana şimdi dünyanın kaç bucak olduğunu gösterecek diyip bombardımanıma başlardım :) Arkadanda batsın bu dünya çalardı :)
  Ama şimdi bide şöle bir durum var , o da beni suçluyo , o da benim için aynı planları yapıyo olabilir . Ava giderken avlanmayalımda :)

  YanıtlaSil
 12. yok abi ben sonuna kadar haklıyım bi kere o beni aldattı o yalan söyledi o ümit verip çekip gitti o aldattı.

  yapamaz böyle bir plan sıçarım ağzına onun yapsın da görelim bakalım.

  ama mesela ben hep lily allen- smile klibindeki gibi olsun isterdim.:D

  YanıtlaSil
 13. Senin durumunda olmaz tabi :) Ben ne hali varsa görsün deyip , onu yok sayıyorum buda bana yetiyo . Klibi ilk defa izledim valla bencede o şekilde yap , hem eğlenirsin hem intikamını alırsın :)

  YanıtlaSil
 14. iyi bi sopa attırıyım daha ne istiyim :D

  YanıtlaSil
 15. İyi edersin , ben yaptıramıyorum , malum bayan karşımızdaki :)

  YanıtlaSil
 16. sende kızları tutu abi yolsunlar saçını başını ohh misss :D şöyle bi tırnaklasınlar aklı başına gelsin :D

  YanıtlaSil
 17. Şimdi karşımdaki karate bilen , erkekleri bile dövebilen biri . Sonra dövdürcem derken dayağı yiyen kişi ben olurum , ben onu yok sayaym bu ona daha çok koyar , bende beden sağlığımı korurum böylece :D

  YanıtlaSil
 18. oha nasıl biriyle aşk yaşamışsın abi :D kadın denmez ona Hulk falan denir :D

  bence en yakın arkdaşıyla çık o zaman o çok koyar :d

  YanıtlaSil
 19. Şimdi diycemki genel olarak arkadaşlarıda erkek , çok yakın olduğu pek kız yok , yine diycen sen nasıl biriyle birlikte oldun . Ondan sonrada niye geri dönme diyosun . Dönmesin tabi :))

  YanıtlaSil
 20. benimde hiç yakın kız arkadaşım yok hep en iyi arkadaşlarım erkek ama senin ki dövüyormuş :D

  benimkiler bana amuk yapanı dövüyor ben bile bulaşmıyorum :D

  ama haklısın dönmesin ulaaaaan :D

  YanıtlaSil
 21. oh bea anlaştık sonunda , dönmesin :)

  YanıtlaSil
 22. ne bilyim böyle azılı bir hatun olduğunu :d

  YanıtlaSil
 23. Azılıydı mazılıydı ama seviyoduk işte napalım , beraberce bok ettik herşeyi . Böyle olması gerekiyomuş demekki , önümüze bakıyoruz artık . Mutlu , mesut ama bana uzak olsun :)

  YanıtlaSil
 24. Zaten hep öyle oluo be abi :D bende çok seviyordum ama aradığımda bi kız çıkıp dert senle konuşmak istemiyor bitmiş işte ne zorluosun diyene kadardı. Bozulduğum yetmedi kızıda bulamadım bulsam yolucam yani bi gittim dert orda nie geldin diye bi de bana hesap soruyor yuh dedim :D aynen ya bana uzak olsun mutlu olsun :D

  YanıtlaSil
 25. :) Seninkindeki pişkinlikde maşallah aşmış yani :D

  YanıtlaSil
 26. bu yazıya bir kaç yerde rastladım. giden bir sevgilinin ardından yazılan her hangi bir şarkıdan çok daha öteye geçmiş bir eser. Elinde bir spreyle geziyor. Birlikte gezdikleri her yere bunu yazıyor. Bir yandan işaretliyor bölgesini. Bir yandan acıtmak istiyor. Canının yandıgını söyleyerek. vay canına.

  YanıtlaSil
 27. sorma sorma eserce öyle vurdumduymazdi ki harbi vuruyorlardı buna kavgada önüne atlıyordum :D

  YanıtlaSil
 28. emretv veya sevgili Mele (:

  hikayeyi bu kadar detaylı bilmiyordum yani burAların birlikte gezdikleri yerler olduğunu falan. Ama ilginç tabi ne büyük aşk arkadaş.

  YanıtlaSil
 29. ben de tahmin ettim öyle oldugunu sadece. ama sonra biraz araştırdım neyin nesiymiş bu diye. hayal kırıklıgına ugradım. megerse şu 5 n 1 k daki cüneyt in bir pr çalışmasıymış. tamamen kandırmaca bir dikkat çekme işi. yazıklar olsun dedim.

  YanıtlaSil
 30. oha harbiden yazıklar olsun

  hahaha sokaktaki dilenciler gibi insanların duygularını sömürüyor şerefsizler vay anasını

  YanıtlaSil

çok mantıklı